Recenzje

Recenzja modelu Sundial Rapidus w Audio Video 01/2011" ... takie brzmienie może dawać bardzo dużo przyjemności z odsłuchu. Klarowność i szybkość sprawiają, że jest ono ekscytującym spektaklem... "

" ... bardzo precyzyjne, dokładne a w odpowiednich warunkach - całkiem muzykalne."

" ... Jest znakomitym narzędziem do wyłapywania wszelkich smaczków, jakie kryją się w zakamarkach nagrań. ... "

" ... znakomity był bas - nie tylko głęboki, lecz także niezwykle szybki ... . Pewność na basie Rapidusów była naprawdę imponująca."


recenzja w formacie PDF

Recenzja modelu Sundial Rapidus na Highfidelity.pl

" ... Sundiale Rapidus są znakomitymi i na dodatek uniwersalnymi kolumnami."

Recenzja online (strona HTML)

 

Recenzja modelu Sundial Impetus w Magazynie Hi-Fi 01/2005 (49)

" ... Połączenie dynamiki z przestrzennością i analitycznością w przypadku dobrze nagranych płyt owocuje bardzo sugestywnym przekazem, wciągającym słuchacza ..."

" ... Okazało się, że wokale zostały odwzorowane znakomicie, z bogatą nasyconą barwą, znacznie lepiej niż na innych podobnych cenowo lub tańszych zestawach ..."

" ... W cenie ok. 5 kzł zapewne są w niektórych kategoriach (szybkość, otwartość, żywość) niemożliwe do pokonania przez konkurencję ..."

Recenzja modelu Sundial Impetus w Hi-Fi i Muzyka 10/2004" ...Słychać, że projektant konsekwentnie dążył do stworzenia głośnika o dźwięku szybkim, czystym i transparentnym. Odsłuch finalnego produktu wskazuje, że mu się udało."

"Sundial zaproponował dopracowany, przemyślany produkt o bardzo korzystnym stosunku jakości do ceny. Dźwięk jest świeży, otwarty z krótkim, rytmicznym basem... "

Recenzja modelu Sundial Impetus w Audio Video 7-8/2004" ...Impetusy są kolumnami bardzo muzkalnymi."
"W swojej cenie stanowią bardzo interesującą propozycję."
"Doskonały debiut nowego polskiego producenta ... "