SX3

Kliknij aby powiększyć zdjęcie Kliknij aby powiększyć zdjęcie Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Podstawki SX3 zostały skonstruowane jako unikalny system trzech pionowych podpór stężonych w środkowej części tak aby cała konstrukcja stanowiła zwarty i wyjątkowo sztywny monolit.

Powszechnie stosowane w konstrukcji podstawek profile metalowe nie zapewniają wysokiego tłumienia wewnętrznego, natomiast podstawki SX3 dzięki zastosowaniu wielowarstwowo (o zmiennej grubości) klejonego MDF mają znacznie lepsze właściwości w tym względzie. Zastosowana technologia nawiązuje do wykorzystanej wcześniej z powodzeniem, warstwowej konstrukcji obudów.

W podstawkach SX3 nie występują żadne poziome półki, które zazwyczaj stanowią dodatkowe źródło niekontrolowanych wibracji. SX3 mają wyłącznie trzy bezpośrednie punkty podparcia zarówno u góry jak i na dole. Pojedynczy element konstrukcyjny w postaci pionowej podpory biegnie bezpośrednio od punktu, na którym opiera się kolumna do pojedynczego kolca opierającego się na podłożu. Pomiędzy kolumną a kolcem nie ma więc żadnych połączeń czy to klejonych czy skręcanych.

Uzyskana w ten sposób wyjątkowo wysoka sztywność konstrukcji oraz wysokie tłumienie wewnętrzne dały neutralny charakter brzmieniowy i pozwoliły na maksymalne wykorzystanie potencjału brzmieniowego dowolnych monitorów, nie tylko naszej firmy.

Dodatkowym atutem podstawek SX3 jest ich niepowtarzalny kształt, elegancki wygląd oraz wysoka jakość wykończenia.

Dane techniczne
Wysokość580 mm (bez kolców)
Szerokość400 mm (na dole)
Szerokość230 mm (u góry)
Głebokość480 mm (na dole)
Głębokość310 mm (u góry)
Masa11 kg/sztuka