SX4

Kliknij aby powiększyć zdjęcie Kliknij aby powiększyć zdjęcie Kliknij aby powiększyć zdjęcie
SX4 c (canticus)
Kliknij aby powiększyć zdjęcie Kliknij aby powiększyć zdjęcie
SX4 r (rapidus)

Podstawki SX4 zostały skonstruowane jako unikalny system czterech pionowych podpór stężonych na dole i górze (za pomocą dwóch 'zamków'), bez zastosowania półek dolnych i górnych, typowych dla klasycznych podstawek. Cała konstrukcja stanowi zwarty i wyjątkowo sztywny monolit.

Powszechnie stosowane w konstrukcji podstawek profile metalowe nie zapewniają wysokiego tłumienia wewnętrznego, natomiast podstawki SX4 dzięki zastosowaniu wielowarstwowo (o zmiennej grubości) klejonego MDF mają znacznie lepsze właściwości w tym względzie. Zastosowana technologia nawiązuje do wykorzystanej wcześniej z powodzeniem, warstwowej konstrukcji obudów.

SX4 mają wyłącznie cztery bezpośrednie punkty podparcia zarówno u góry jak i na dole. Pojedynczy element konstrukcyjny w postaci pionowej podpory biegnie bezpośrednio od punktu, na którym opiera się kolumna do pojedynczego kolca opierającego się na podłodze. A zatem między punktem podparcia kolumny a kolcem nie ma żadnych pośrednich połączeń (poziomych płaszczyzn) czy to klejonych czy skręcanych. Uzyskana w ten sposób wyjątkowa sztywność konstrukcji oraz duże tłumienie wewnętrzne pozwalają na optymalne wykorzystanie potencjału naszych monitorów.

Dodatkowym atutem podstawek SX4 jest ich niebanalny kształt, elegancki wygląd oraz wysoka jakość wykończenia.

Dane techniczne SX4 r (rapidus)
Wysokość520 mm (bez kolców)
Szerokość375 mm (na dole)
Szerokość200 mm (u góry)
Głebokość450 mm (na dole)
Głębokość275 mm (u góry)
Masa9 kg/sztuka
Cena za parę:1.600 zł

Dane techniczne SX4 c (canticus)
Wysokość520 mm (bez kolców)
Szerokość400 mm (na dole)
Szerokość215 mm (u góry)
Głebokość485 mm (na dole)
Głębokość380 mm (u góry)
Masa9 kg/sztuka
Cena za parę:1.600 zł